Categorieën
laatste nieuws

+/- 50 deelnemers Maak Kennis met Tennis bij de Schaeck in Twello!

Twello, 13 juli 2017

Quote Nieuwsbrief TC de Schaeck:

“Succes “Maak kennis met tennis”
Onze actie “Maak kennis met tennis” is zeer succesvol! Op dit moment doen er ongeveer 50 mensen mee aan de actie. Deze deelnemers zijn voor twee maanden lid van onze vereniging met een tijdelijke pas. Schroom niet om deze potentiële leden wegwijs te maken binnen onze club. Grote kans dat ze dan na twee maanden definitief lid worden!

We hebben ook een actie met de jeugd. Zij hebben geen tijdelijk KNLTB-pasje maar een keycord met daaraan hun bewijs van deelname. Zij hangen een tennisbaan af door dit keycord aan het hek te hangen. Is het druk op de banen en moet er afgehangen worden, overleg dan even hoe lang ze aan het spelen zijn!”